Sme radi, že Vás môžeme privítať na stránkach požičovne áut CRETE AUTOMOBILE.
CRETE AUTOMOBILE je rodinná autopožičovňa so sídlom v Rethymno na Kréte. Náš česko-grécky tím sa zaoberá prenájmom áut a službami v cestovnom ruchu už od roku 1998.

Kvalitné a zrozumiteľné služby
Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom ľahko dostupné, dobre zrozumiteľné a kvalitné služby spojené s prenájmom vozidla. Pre záujemcov o zapožičanie automobilu na Kréte sa snažíme vytvoriť zodpovedné a pohotovo fungujúce zázemie.
Ťažíme zo znalosti ako gréckeho, tak zahraničného prostredia a vďaka tomu môžeme našim zákazníkom poskytnúť nadštandardný servis spojený s prenájmom vozidla.
S našou autopožičovňu sa nemusíte obávať žiadnych rizík. Všetky prenájmy vozidiel, ktoré zabezpečujeme, obsahujú automaticky plné poistenie bez spoluúčasti (povinné ručenie, finančné krytie zákazníka pre prípad poškodenia vozidla (- až do výšky hodnoty vozidla), finančné krytie škôd spôsobených na zdraví tretím osobám, poistenie kolies, pneumatík a podvozku, poistenie proti požiaru a krádeži), neobmedzené kilometre a všetky miestne dane. Samozrejmosťou je tiež zapožičanie detských autosedačiek  zadarmo. Zadarmo je tiež možnosť pripísania druhého vodiča do zmluvy.

Pravdivé informácie a asistencia
Sme priamym prenajímateľom a na Kréte prevádzkujeme vlastnú požičovňu automobilov CRETE AUTOMOBILE. Naši zákazníci neplatia žiadne skryté provízie tretím stranám.
Chceme, aby náš zákazník mal všetky potrebné informácie. Akékoľvek prípadné otázky týkajúce sa prenájmu auta radi zodpovieme na našich tel.číslach alebo Emailu. Prenajímame autá v perfektnom technickom stave a s plným poistením za priaznivé ceny. Na našich stránkach sa dočítate presné a pravdivé informácie týkajúce sa poistenia prenajímaných vozidiel.
Všetky podrobnosti rezervácie so zákazníkom vybavujeme v angličtine, nemčine alebo češtine. Počas doby prenájmu vozidla je non-stop k dispozícii telefónne číslo pre asistenciu (porucha vozidla, dopravná nehoda atď.).
Naším cieľom je maximálne vyjsť v ústrety prianiam zákazníka. V prípade, že dôjde k akýmkoľvek nezrovnalostiam, nespokojnosti s pristaveným vozidlom alebo doplnkovými službami, sme Vám non-stop nápomocní na asistenčnom telefónnom čísle a snažíme sa prípadné nedostatky odstrániť v čo možno najkratšom čase.
V prípade poruchy vozidla alebo dopravnej nehody je zákazníkovi nepretržite k dispozícii pohotovostné tel. číslo autopožičovne. Ak sa dostanete do situácie, keď je vozidlo nepojazdné, pošleme za Vami cestnú službu, ktorá závadu odstráni alebo pristaví náhradné vozidlo. Ak dôjde k dopravnej nehode, sme zákazníkovi taktiež nápomocní.
Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, radi ich zodpovieme na uvedených telefónnych číslach, resp. prostredníctvom e-mailu.